Giesmė apie Gediminą

Balys Sruoga

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ leidžia ne tik Nacionalinio vaikų literatūros konkurso nugalėtojų kūrinius, bet ir reikšmingas ankstesnių laikų lietuvių autorių knygas, vaikų literatūros klasiką.

Lietuvių literatūros klasiko kūrinyje jaunimui lyrine forma apdainuojama Vilniaus įkūrimo legenda apie baugų Gedimino sapną, kuriame pasirodo Geležinis vilkas, ir lemtingą vyriausiojo Lietuvos žynio Lizdeikos pranašystę.

 

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ kiekvienais metais leidžia geriausias lietuvių autorių knygas, kurias dovanoja visoms Lietuvos mokykloms, darželiams, vaikų ligoninėms, bibliotekoms ir jų filialams, vaikų globos namams, bendruomenėms ir kitoms įstaigoms, kuriose knygų labai laukia mažieji skaitytojai. Šią knygą paskaityti galite apsilankę artimiausioje bibliotekoje.

Šį leidinį draudžiama atgaminti bet kokia forma ar būdu, viešai skelbti, taip pat padaryti viešai prieinamą kompiuterių tinklais (internete), išleisti ir versti, platinti jo originalą ar kopijas: parduoti, nuomoti, teikti panaudai ar kitaip perduoti nuosavybėn.
Šią knygą galima skaityti tik svieskimevaikus.lt svetainėje, jos atsisiųsti bei kitaip perduoti kitiems asmenims yra griežtai draudžiama!

Autorius Balys Sruoga
Dailininkas Andrius Seselskas
Formatas 21x29, minkštas viršelis
Puslapių skaičius 80 psl.
Tiražas 15 000 egz.
ISBN 978-609-8161-31-1
Leidėjas Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“
Leidimo metai 2018

Taip pat siūlome

Meniu