Paremkite

Jūsų paaukotos lėšos skiriamos fondo veiklos vykdymui.

Fondo veiklos tikslai – labdaros ir paramos teikimas visuomenei naudingose srityse: mokslo, kultūros, švietimo, dorovinio ir estetinio auklėjimo, meno, sporto, sveikatos apsaugos, socialinės globos ir rūpybos plėtojimo programų, susijusių su vaikais, rėmimas. Fondo veiklos tikslai įgyvendinami projektų pagalba. Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ ne tik inicijuoja du ilgalaikius – tęstinius projektus, tačiau taip pat prisideda prie kitų organizacijų, įstaigų projektų bei rengia savo vienkartinius projektus. Pagrindinis Fondo projektas „Vaikų bibliotekėlė“, kurio tikslas – duoti postūmį lietuvių vaikų literatūros raidai, paskatinti rašytojų ir dailininkų bendradarbiavimą, paakinti debiutuoti naujus talentus. Fondo lėšomis kiekviena knyga atrinkta į „Vaikų bibliotekėlę“ yra išleidžiama daugiau kaip 13 tūkst. egzempliorių tiražu. Kiekvienais metais „Vaikų bibliotekėlė“ yra dovanojama visoms Lietuvos mokykloms, darželiams, vaikų ligoninėms, bibliotekoms ir jų filialams, vaikų globos namams, bendruomenėms ir kitoms įstaigoms, kuriose knygų labai laukia mažieji skaitytojai. Kiekvienais metais „Vaikų bibliotekėlę“ sudaro nuo 9 iki 15 knygų, skirtų vaikams.

Paaukoti ir prisidėti prie fondo veiklos galite:

1. Pavedimu į Fondo sąskaitą

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“
Įmonės kodas: 303057881
A.s. LT21 7044 0600 0789 6878
Bankas: SEB bankas
Banko kodas: 7044

2. Paskirti 1,2 % nuo sumokėto GPM

Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai iki 1,2 procentų pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus. Prasidėjus pajamų ir turto deklaravimui gyventojas turi pateikti prašymą per elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Pildydami paramos skyrimo formą, užpildykite visus būtinus laukelius:

  • 5 Mokestinis laikotarpis – 2020;
  • 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔;
  • E1 Gavėjo tipas – 2 (Paramos gavėjas);
  • E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 303057881;
  • E3 Mokesčio dalies paskirtis – Švieskime vaikus;
  • E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2 proc.;
  • E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2024 m. (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus).

Skirti paramą šiemet galite ilgiau – iki liepos 1 d.

Detali instrukcija kaip skirti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį paramai ČIA.

Iš anksto dėkojame visiems prisidėjusiems prie vaikų švietimo. Jūsų gerumas virs knygomis!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Meniu