Apie mus

Fondo veiklos tikslai – labdaros ir paramos teikimas visuomenei naudingose srityse.

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ įkurtas 2013 m. Jo steigėjai: Lietuvos muzikantas, prodiuseris, aktorius Andrius Mamontovas ir Lietuvos agronomas, verslininkas, ūkininkas, politikas, mecenatas Ramūnas Karbauskis.

Andrius Mamontovas

Andrius Mamontovas (g. 1967 m. rugpjūčio 23 d. Vilniuje) – Lietuvos muzikantas, prodiuseris, aktorius. Grupės Foje įkūrėjas ir vienintelis pastovus narys (1983–1997), šiuo metu – solo muzikantas, aktorius, fotografas ir prodiuseris (dalyvavo įrašant visus grupės „Foje“ albumus), prodiusavo grupės „Mano Juodoji Sesuo“ albumą „Bellamy“ (1996 m.), pirmus du „Sel“ albumus, „Naktinių personų“ „Muzika ir Daugiau“, Jurgos Šeduikytės „Aukso pievą“ bei daugybę kitų albumų. Vedęs, žmona Inga, vaikai – sūnus Andrius ir dukra Viktorija. A. Mamontovas viešai pasisako už sveiką gyvenseną bei prieš svaigalų vartojimą, o nuo 1993 metų yra vegetaras.

„Pirmoji knyga apskritai nulemia tolesnį vaiko santykį su literatūra. Netinkama knyga, jos pateikimas gali vaiką nuo knygos atbaidyti, arba priešingai – uždegti meilę knygoms, susidomėjimą rašytu, spausdintu žodžiu,“ – kalbėjo A. Mamontovas.

Ramūnas Karbauskis

Ramūnas Karbauskis (g. 1969 m. gruodžio 5 d. Naisiuose, Šiaulių raj.) – Lietuvos agronomas, verslininkas, ūkininkas, politikas, mecenatas.

 • Gimė 1969 12 05, Naisiuose
 • 1988 m. baigė Šiaulių J. Janonio vidurinę mokyklą
 • 1994 m. baigė Lietuvos žemės ūkio akademijos Agronomijos fakultetą, įgijo mokslinio agronomo specialybę
 • 1996-2004 m. Lietuvos Respublikos Seimo narys
 • Nuo 1992 m. Agrokoncerno grupės prezidentas
 • Nuo 1998 m. ūkininkas
 • Nuo 2006 m. Lietuvos šaškių federacijos prezidentas
 • Nuo 2009 m. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas
 • Nuo 2009 m. Lietuvos žemaitukų asociacijos vicepirmininkas
 • 2013 m. kartu su Andriumi Mamontovu įsteigė paramos ir labdaros fondą „Švieskime vaikus“
 • Šiaulių rajono jaunimo centro steigėjas, Naisių vasaros serialo scenarijaus autorius ir mecenatas, Naisių vasaros festivalio sumanytojas ir  mecenatas, Naisių vasaros teatro steigėjas ir mecenatas.„Savo Naisius mes galime rasti ar sukurti visur, kur rytas prasideda gaidžio giedojimu, paukščiai prausiasi rasos lašeliais, o gyvuliai, apakinti rūko, laukia pirmojo saulės spindulio.“

Fondo veiklos tikslai – labdaros ir paramos teikimas visuomenei naudingose srityse: mokslo, kultūros, švietimo, dorovinio ir estetinio auklėjimo, meno, sporto, sveikatos apsaugos, socialinės globos ir rūpybos plėtojimo programų, susijusių su vaikais, rėmimas.

Fondo veiklos tikslai įgyvendinami projektų pagalba. Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ ne tik inicijuoja du ilgalaikius – tęstinius projektus, tačiau taip pat prisideda prie kitų organizacijų, įstaigų projektų bei rengia savo vienkartinius projektus.

Meniu