Viskas apie „Žaliojo namo paslaptį“

Ignalinos viešojoje bibliotekoje vyko rašytojos Gintarės Adomaitytės knygos „Žaliojo namo paslaptis“ pristatymas.

Informacija iš: http://www.ignalinosvb.lt

Balandžio 29 dieną Ignalinos viešojoje, bibliotekoje šešioliktos Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu, vyko rašytojos Gintarės Adomaitytės knygos „Žaliojo namo paslaptis“ pristatymas.

Ši knyga – Labdaros ir paramos Fondo „Švieskime vaikus“ organizuoto antrojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso 2015 m. antrosios premijos laimėtoja. Kartu su rašytoja renginyje dalyvavo Labdaros ir paramos fondo direktorė Jolanta Zigmantienė.

Jolanta Zigmantienė ir Gintarė Adomaitytė

 

Renginį pradėjo Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos moksleiviai Pijus Juodelis ir Simas Basijokas, jie atliko kelis muzikinius kūrinius. Susitikti su rašytoja atėję Ignalinos Česlovo Kudabos penktų klasių moksleiviai su mokytoja Virginija Maskoliūniene skaitė ištraukas iš šios knygos, šeštojo skyriaus „Be burtų lazdelės aš niekur neisiu“. Skaitytojų aptarnavimo vedėja Laima Andrijauskienė perskaitė rašytojai skirtą bibliotekos skaitytojų klubo narės Zitos Cijūnelienės laišką, kuriame moteris išsakė daug gražių minčių, kilusių skaitant „Žaliojo namo paslaptį“. Daug nuoširdžių ir gražių žodžių rašytojai tarė Klubo narės Janina Gimževskienė, Janina Dervinytė-Radziulienė. Apie fondo veiklą kalbėjo „Švieskime vaikus“ direktorė Jolanta Zigmantienė, ji netgi surengė smagią viktoriną, teisingai atsakę į klausimus dovanų gavo Aido Jurašiaus knygas „Akmenukų pasakos“. Rašytoja Gintarė Adomaitytė pristatydama savo knygą, kalbėjo, kad knyga rašyta Ignalinoje 2014-ųjų metų vasarą, kad jai labai svarbi gamta, kad laisvą laiką mėgstanti leisti miškuose ir paežerėse. Autorė sulaukė ir daug klausimų į kuriuos mielai atsakinėjo. Visi atėję į renginį gavo po knygą „Žalio namo paslaptis“ ir rašytojos autografą.

Taip pat skaitykite

Meniu