Vilniaus Taikos progimnazijoje svečiavosi rašytoja Neringa Dangvydė

Vilniaus Taikos progimnazijoje svečiavosi Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ rašytoja – laureatė Neringa Dangvydė.

Vilniaus Taikos progimnazijoje svečiavosi Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ rašytoja – laureatė Neringa Dangvydė

2017 m. sausio mėnesio 17 dieną Vilniaus Taikos progimnazijos bibliotekoje vyko susitikimas su Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktore Živile Mediekšiene ir rašytoja Neringa Dangvyde.

Iš kairės: Jadvyga Tumas, Neringa Dangvydė, Živilė Mediekšienė

 

Apsilankymo tikslas – pristatyti labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ veiklą ir naują rašytojos Neringos Daugvydės knygą.

Susitikime dalyvavo progimnazijos 5 c, d klasės moksleiviai, lietuvių kalbos mokytoja Ligita Varaneckienė ir informacinio centro vedėja Jadvyga Tumas. Jau ketvirti metai labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ organizuoja Nacionalinį vaikų literatūros konkursą ir teikia Nacionalinę vaikų literatūros premiją, taip skatindamas lietuvių autorius kurti ir rašyti vaikams. Fondas finansuoja milijonų knygų leidybą, tam, kad kas metus aprūpintų Lietuvos vaikus geriausiomis „Vaikų bibliotekėlės‘‘ knygomis.

Autorė Neringa Dangvydė pasakojo apie savo kūrybą, vaikystę, savo, kaip rašytojos, pašaukimą, nuoširdžiai atsakinėjo į užduodamus klausimus, pasidalino savo ateities planais, pristatė išleistą naujausią knygą vaikams „Vaikas su žvaigžde kaktoje“.

Fondo direktorė Živilė Mediekšienė kiekvienam moksleiviui padovanojo Neringos Dangvydės knygą „Vaikas su žvaigžde kaktoje“, o autorė mielai dalino autografus.

Organizatorių informacija

Taip pat skaitykite

Meniu