Svečiuose vaikų sanatorijoje „Pušyno kelias“

Sanatorijoje „Pušyno kelias“ pristatyta knyga „Gėlininkė“

Fondo direktorė, Jolanta Zigmantienė sanatorijoje „Pušyno kelias“ organizavo knygelės „Gėlininkė“ pristatymą  ir jau ne pirmą kartą svečiavosi pas mažuosius sanatorijos „Pušyno kelias“ pacientus ir sveikatinimo grupės „Auk sveikas“ ugdytinius.

Nuotraukoje iš kairės: Birutė Mar, Kristina Norvilaitė, Jolanta Zigmantienė.

Šio apsilankymo metu mažiesiems buvo pristatyta ir padovanota fondo išleista knygelė „Gėlininkė“, ši knyga – pirmojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso (2014m.) antrosios premijos laimėtoja, ją pristatė pati autorė Birutė Mar ir knygos iliustratorė Kristina  Norvilaitė.

Fondo direktorė, pristatė fondo veiklą, tikslus, pakvietė pedagogus bei jų ugdytinius dalyvauti fondo organizuojamame, Mažųjų knygų bičiulių festivalyje ir džiaugėsi šiltu užsimezgusiu bendradarbiavimu.


„Dėkoju už šiltą priėmimą ir tikiuosi susitinkame ne paskutinį kartą. Vaikai, man stebuklas šioje žemėje, jie be galo nuoširdūs, jautrūs, nemokantys meluoti ir apsimetinėti tuo, kuo nėra, kai matau šias nuoširdžias šypsenas, blizgančias akytes, bendrauju su jais, gaunu tokį teigiamą energijos pliūpsnį atgal, jog suprantu, kad tai ką darau, darau ne šiaip sau. Vaiko pasaulis trapus, tad būkime atsakingi ugdydami šias mažas asmenybes“ – atsisveikindama kalbėjo Jolanta Zigmatienė.

Taip pat skaitykite

Meniu