Rytmetys „Kas knygelėje gyvena?“

Rašytoja Diana Lekevičienė vaikams pristatė savo knygelę „Pasaka apie girnų meškiuką“.

Gegužės 12 d. Šiaulių logopedinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriuje apsilankė ilgai lauktos viešnios iš Vilniaus – vaikų rašytoja Diana Lekevičienė bei labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorė Jolanta Zigmantienė. Priešmokyklinukai labai atsakingai ruošėsi renginiui: kartu su pedagogėmis prisiminė ir sekė pasakas, repetavo, puošėsi ir kūrė dovanėles. Viešnioms vaikai padainavo dainelę „Pasakėlė“ (vadovė – Evelina Jurgutienė), suvaidino pasaką „Kiškis drąsuolis“ (vadovė – Kristina Kvietkuvienė), inscenizavo eilėraštį „Tuoj ir rytoj“ (vadovės – E.Jurgutienė, R.Rakšnienė). Pasakų personažai Raudonkepuraitė (logopedė R.Rakšnienė) ir Išmintingoji Pelėda (E.Jurgutienė) parengė įvairių išbandymų, tačiau vaikai sėkmingai su jais susidorojo.

Rašytoja Diana Lekevičienė vaikams pristatė savo knygelę „Pasaka apie girnų meškiuką“. Autorė skaitė pasakos ištraukas, pasakojo apie knygelės ir nuostabių iliustracijų atsiradimą. Taip pat rašytoja paaiškino, kaip pasigaminti teleskopą, kad naktiniame danguje galėtume pamatyti Meškiuko žvaigždyną.

Vaikai spėliojo Jolantos Zigmantienės užmintas mįsles ir laimėjo daugybę fondo „Švieskime vaikus“ dovanų: knygų skirtukų, vaikiškų dainelių ir knygelių. Tai bent šventė!

Visiems labai patiko žaisti žaidimus, o svarbiausia – gauti dovanų knygelę iš pačios rašytojos rankų ir dar su vardiniu įrašu! Po renginio visi kartu nusprendėme, kad per vasaros atostogas skaitysime knygeles ir pasigaminsime teleskopus.

Perduodame rašytojos Dianos linkėjimus visiems mažiems ir dideliems: „Skaitykit pasakas, čiauškėkit, žiūrėkit į žvaigždes ir svajokit, kad gyventi būtų linksma ir smagu :)“

Taip pat skaitykite

Meniu