Vaikų Velykėlės 2024

Kviečiame registruotis į projektą „Vaikų Velykėlės 2024“!

2024-02-27

„Vaikų Velykėlės“ – šventė mažam ir dideliam!

Kviečiame jūsų miestuose, miesteliuose, bendruomenėse, seniūnijose, mokyklose, darželiuose ir kt. organizuoti jau tradicija tapusį „Vaikų Velykėlių“ konkursą. Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas, todėl kviečiame švęsti „Vaikų Velykėles 2024“!

Vaikų Velykėlių (Atvelykio) tradicijos itin artimos pačioms Velykoms: vėl yra dažomi ir ridenami margučiai. Taip pat yra žaidžiami įvairiausi linksmi žaidimai – tačiau šios šventės metu visas dėmesys skiriamas vaikams. Vaikų Velykėlės švenčiamos pirmąjį sekmadienį po šv. Velykų.

„Vaikų Velykėlių“ šventės metu kviečiame organizuoti velykinius žaidimus ir koncertus prisimenant šv. Velykų tradicijas ir papročius. Šventinis akcentas – Didžiojo margučio (margučio muliažo aukštis ~2 m., plotis ~1 m.) kūrimas. „Vaikų Velykėlių 2023“ projekto galutinis rezultatas – nuotrauka (gali būti tik Didysis Margutis, arba Didysis Margutis kartu su jį kūrusiais šventės dalyviais).

Projekto reikalavimai:

  • Iki kovo 31 d. užregistruoti organizaciją dėl dalyvavimo projekte (registracija – įsipareigojimas vykdyti projektą; iki šios datos sukurti Didžiojo margučio nereikia)
  • Registracijos formą rasite paspaudę čia
  • Sukurti Didįjį Margutį (margučio muliažo aukštis ~2 m., plotis ~1 m.)
  • Atsiųsti galutinį „Vaikų Velykėlių 2024“ projekto rezultatą – nuotrauką, kuri bus publikuojama socialiniuose tinkluose iki balandžio 12 d.
  • Nuo vienos įstaigos atsiųsti tik vieną vieno Didžiojo margučio nuotrauką, jei margučiai du ir daugiau – atitinkamai tiek nuotraukų ir siųsti (išskyrus tuos atvejus, kai atsakingas asmuo siunčia nuotraukas už kelias skirtingas klases ar grupes, kurios darė skirtingus Didžiuosius margučius)
  • Siunčiamą nuotrauką pavadinti įstaigos pavadinimu (Oficialus įstaigos pavadinimas, galima nurodyti grupės ar klasės pavadinimą, pvz.: Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“ Ežiukų-spygliukų grupė)
  • Projekto nuotraukas atsiųsti el paštuinfo@svieskimevaikus.lt

Konkurso organizatoriai įsipareigoja:

Iki gegužės 31 d. padovanoti kiekvienam dalyviui, kuris dalyvaus marginat Didįjį margutį, specialiai projektui skirtą vieną iš geriausių lietuvių autorių knygų.

 

Didžiojo Margučio pavyzdžiai:

Daugiau informacijos el. paštu: info@svieskimevaikus.lt arba tel. +370 615 57853

„Vaikų Velykėlių 2023“ projekto rezultatai:

Vaikų Velykėlės 2023

Kiti renginiai

Prisidėkite prie vykdomos veiklos

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ ne tik inicijuoja du ilgalaikius – tęstinius projektus, tačiau taip pat prisideda prie kitų organizacijų, įstaigų projektų bei rengia savo vienkartinius projektus.

Meniu