Vaikų Velykėlės 2022

Kviečiame registruotis į projektą „Vaikų Velykėlės 2022“!

2022-03-01

„Vaikų Velykėlės“ – šventė mažam ir dideliam!

Kviečiame jūsų miestuose, miesteliuose, bendruomenėse, seniūnijose, mokyklose, darželiuose ir kt. organizuoti jau tradicija tapusį „Vaikų Velykėlių“ konkursą. Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas, todėl kviečiame švęsti „Vaikų Velykėles 2022“!

Vaikų Velykėlių (Atvelykio) tradicijos itin artimos pačioms Velykoms: vėl yra dažomi ir ridenami margučiai. Taip pat yra žaidžiami įvairiausi linksmi žaidimai – tačiau šios šventės metu visas dėmesys skiriamas vaikams. Vaikų Velykėlės švenčiamos pirmąjį sekmadienį po šv. Velykų.

Renginio formatas:

 • „Vaikų Velykėlių“ šventės metu kviečiame organizuoti velykinius žaidimus ir koncertus prisimenant šv. Velykų tradicijas ir papročius;
 • Didįjį margutį sukurti velykinės šventės metu;
 • Nufotografuoti Didįjį margutį – margutis gali būti nuotraukoje vienas arba su jį dekoravusiais dalyviais, jei dalyviai sutinka, kad būtų fotografuojami, o atsiųsta nuotrauka publikuojame soc. tinkluose;
 • „Vaikų Velykėlių 2022“ projekto galutinį rezultatą atsiųsti žemiau nurodytais kontaktais.

Didysis margutis:

 • Didžiojo margučio muliažo aukštis ir plotis: 2 m aukštis, 1 m plotis

Pavyzdžiai:

Projekto reikalavimai:

 1. Iki balandžio 4 d. užregistruoti organizaciją dėl dalyvavimo projekte (registracija – įsipareigojimas vykdyti projektą, nereikia sukurti Didžiojo margučio iki nurodytos datos)
  Registruojantis nurodyti tokią informaciją:
  Įstaigos pavadinimas;
  – Įstaigos adresas;
  – Atsakingos asmens vardas ir pavardė;
  – Atsakingo asmens mob. Tel. nr.;
  – Dalyvių skaičius;
  – Papildomai nurodyti kitą informaciją, kuri būtų pridėta prie nuotraukos aprašymo pvz. prisidėjusių mokytojų/auklėtojų vardai, klasės ar grupės pavadinimas ir t.t..
 2. Atsiųsti galutinį „Vaikų Velykėlių 2022“ projekto rezultatą – nuotrauką, kuri bus publikuojama socialiniuose tinkluose.
 3. Nuo vienos įstaigos atsiųsti tik vieną nuotrauką (išskyrus tuos atvejus, jei atsakingas asmuo siunčia nuotraukas už kelias skirtingas klases ar grupes)
 4. Siunčiamą nuotrauką pavadinti įstaigos pavadinimu
 5. Projekto registraciją bei nuotraukas atsiųsti el paštu: info@svieskimevaikus.lt

Konkurso organizatoriai įsipareigoja:

Padovanoti kiekvienam dalyviui, kuris dalyvaus marginat Didįjį margutį specialiai projektui skirtą vieną iš geriausių lietuvių autorių knygų.
Jei registracija patvirtinama iki balandžio 4 d. – organizatoriai įsipareigoja dovanas pristatyti nurodytu adresu iki šv. Velykų.
Jei registracija patvirtinama po balandžio 4 d. – organizatoriai įsipareigoja dovanas pristatys po šv. Velykų iki gegužės 31 d.

Daugiau informacijos el. paštu: info@svieskimevaikus.lt arba tel. +370 615 57853

Kiti renginiai

Prisidėkite prie vykdomos veiklos

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ ne tik inicijuoja du ilgalaikius – tęstinius projektus, tačiau taip pat prisideda prie kitų organizacijų, įstaigų projektų bei rengia savo vienkartinius projektus.

Meniu