Vaikų Velykėlės 2020

Kviečiame dalyvauti „Vaikų Velykėlės 2020“ konkurse! Sukurkite originalų Didįjį margutį, nufotografuokite jį, atsiųskite Mums ir gaukite dovanų - geriausių lietuvių autorių knygų!

2020-02-27

„Vaikų Velykėlės“ – šventė mažam ir dideliam!

Gerbiami bendruomenių, seniūnijų, mokyklų ir darželių vadovai, aktyvūs visuomenės veikėjai ir organizatoriai,

Kviečiame jūsų miestuose, miesteliuose, bendruomenėse, seniūnijose, mokyklose, darželiuose ir kt. organizuoti jau tradicija tapusį „Vaikų Velykėlių“ konkursą. Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas, todėl kviečiame švęsti „Vaikų Velykėles 2020“ – šventę pirmiausia vaikams, o kartu ir visai šeimai.

Renginio formatas:

 • Vietiniai šventės organizatoriai paruošia Didžiojo margučio muliažą (2 m aukštis, 1 m plotis), ant jo bus dėliojama, klijuojama, piešiama aplikacija ir kitaip išradingai marginama.
 • Šventę galima organizuoti miesto, miestelio viešose erdvėse arba seniūnijų, bendruomenių teritorijose, mokyklų kiemuose ir pan.
 • Vietiniai šventės organizatoriai turi pasirūpinti piešimo, klijavimo priemonėmis, skirtomis marginti Didijį margutį šventės metu. Šventės dalyviai (vaikai) taip pat gali atsinešti įvairių priemonių, reikalingų klijuoti ar piešti (laikraščių iškarpos, makaronai, panaudoti kiaušinių dėklai ir kt.) ant Didžiojo margučio.
 • Didijį margutį vietiniai šventės organizatoriai įsipareigoja nufotografuoti ir nuotrauką, pavadinus įstaigos pavadinimu, nurodant rajoną, atsiųsti el. paštu info@svieskimevaikus.lt . Elektroniniame laiške taip pat privaloma nurodyti įstaigos pavadinimą, rajoną ir kontaktinį telefoną.
 • Visos atsiųstos nuotraukos bus publikuojamos socialinio tinklapio Facebook paskyroje: Švieskime vaikus.
 • Šventės metu kviečiame organizuoti vaikams velykinius žaidimus ir koncertus.

ATNAUJINTA:

Susiklosčius situacijai dėl COVID-19 (Korona viruso) keičiamas renginio formatas:
Vaikų velykėlių projektas keliamas į virtualią erdvę:

 1. Vaikų velykėlės 2020 projekto dalyviai margina Mažuosius margučius namuose ir nufotografuotus siunčia vietiniams šventės organizatoriams
  – Vietiniai šventės organizatoriai gautas nuotraukas gali atspausdinti ir suklijuoti jas ant Didžiojo margučio muliažo
  – Vietiniai šventės organizatoriai iš gautų Mažųjų margučių nuotraukų gali sukurti nuotraukų koliažą
  – Vietiniai šventės organizatoriai gali kūrybiškiau įgyvendinti Vaikų velykėlių projektą, atsižvelgdami į savo galimybes
 2. Vietiniai šventės organizatoriai galutinę Didžiojo margučio nuotrauką siunčia el. paštu info@svieskimevaikus.lt
 3. Užsiregistravę vietiniai šventės organizatoriai nurodytu adresu nuo balandžio 12 d. gaus projekto dalyviams dovanas, kurias išdalins vaikams, kai tik bus galimybė.

Idėjos projekto įgyvendinimui:

 • Dekoruoti margučius kompiuterinėmis programomis
 • Marginti kiaušinius kartu su tėvais, pagal tam tikrą vieną temą (sugalvotą vietinio šventės organizatoriaus)
 • Papuošti margutį (popierinį, kartoninį ir pan.) tam tikra raide, o iš visų grupės vaikų gautų nuotraukų sudėlioti koliažo pagalba sveikinimą Šv. Velykų proga
 • Sukurti velykinį sveikinimą/pasaką (kiekvienas vaikas atsiunčia žodį ar sakinį) ir jį parašyti Didžiajame margutyje
 • Tinka ir visos kitos idėjos, kurias tik sugalvojate!

Konkurso organizatorius įsipareigoja:

– Padovanoti kiekvienam vaikui, kuris dalyvaus marginant Didijį margutį, specialiai konkursui skirtą vieną iš geriausių lietuvių autorių knygų.
– Visas Didžiųjų margučių nuotraukas publikuoti socialinio tinklapio Facebook paskyroje: Švieskime vaikus

Susidomėjusius šia idėja ir pageidaujančius organizuoti „Vaikų Velykėles 2020“ kviečiame iki kovo 31 d. užsiregistruoti el. paštu info@svieskimevaikus.lt .
Registruodamiesi nurodykite: įstaigos pavadinimą, adresą, kontaktinį asmenį (vardas, pavardė ir tel. nr.) bei koks planuojamas dalyvių skaičius. Ši informacija svarbi dėl to, kad žinotume, kiek dovanų jums reikės pristatyti iki šventės.

Nuotraukas siųskite el. paštu info@svieskimevaikus.lt iki balandžio 20 d.

Daugiau informacijos tel. +370 615 57853

Kiti renginiai

Prisidėkite prie vykdomos veiklos

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ ne tik inicijuoja du ilgalaikius – tęstinius projektus, tačiau taip pat prisideda prie kitų organizacijų, įstaigų projektų bei rengia savo vienkartinius projektus.

Meniu