Vaikų Velykėlės

„Vaikų Velykėlės“ – šventė mažam ir dideliam! Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas. Vaikų Velykėlių tradicijos itin artimos pačioms Velykoms, tačiau šios šventės metu visas dėmesys skiriamas vaikams.

„Vaikų Velykėlės“ – šventė mažam ir dideliam!

Kviečiame miestuose, miesteliuose, bendruomenėse, seniūnijose, mokyklose, darželiuose ir kt. organizuoti jau tradicija tapusį „Vaikų Velykėlių“ konkursą. Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas, todėl kviečiame švęsti „Vaikų Velykėles“!

Vaikų Velykėlių (Atvelykio) tradicijos itin artimos pačioms Velykoms: vėl yra dažomi ir ridenami margučiai. Taip pat yra žaidžiami įvairiausi linksmi žaidimai – tačiau šios šventės metu visas dėmesys skiriamas vaikams. Vaikų Velykėlės švenčiamos pirmąjį sekmadienį po šv. Velykų.

Renginio formatas:

  • „Vaikų Velykėlių“ šventės metu kviečiame organizuoti velykinius žaidimus ir koncertus prisimenant šv. Velykų tradicijas ir papročius;
  • Didįjį margutį sukurti velykinės šventės metu.

Didysis margutis:

Didžiojo margučio muliažo aukštis ir plotis: 2 m aukštis, 1 m plotis

Konkurso organizatoriai įsipareigoja:

Padovanoti kiekvienam dalyviui, kuris dalyvaus marginat Didįjį margutį specialiai projektui skirtą vieną iš geriausių lietuvių autorių knygų.

Meniu