Mažųjų diena su knyga

Vilniaus šv. Kristoforo progimnazijos mokinių ir mokytojų kūrybinis projektas „Diena su knyga“.

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ sausio 28d. svečiavosi Vilniaus šv. Kristoforo progimnazijoje, kur dalyvavo mokinių ir mokytojų kūrybiniame projekte „Diena su knyga“. Susitikime dalyvavo apie 400 pirmų–ketvirtų klasių ugdytinių.

Fondo direktorė Jolanta Zigmantienė šventėje dalyvavo kartu su Nacionalinio vaikų literatūros konkurso laureatėmis, kurios pristatė savo knygas.

Knygos autorė, aktorė Birutė Mar ir knygos dailininkė, grafikė Kristina Norvilaitė pristatė knygelę „Gėlinkė“ bei papasakojo mažiesiems kaip gimsta knyga, tekstas ir iliustracijos. Ši knyga – pirmojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso (2014 m.) antrosios premijos laimėtoja.

 

Rašytoja Ieva Kasperavičiūtė kartu su knygelės dailininke Vaida Jankūnaite pristatė savo eilėraščių rinkinį – „Kas nutiko susitikus“. Merginos paruošė linksmą knygelės pristatymą kartu su gitaros skambesiais ir dainomis. Ši knyga – antrojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso (2015 m.) trečiosios premijos laimėtoja.

Fondo direktorė pristatė fondo veiklą ir ateities planus, linksmai bendraudama su vaikais sužinojo, ar mažieji mėgsta skaityti ir kokias knygas skaito, kvietė juos dalyvauti fondo organizuojamame Mažųjų knygų bičiulių festivalyje. Taip pat domėtasi, ar vaikai lanko dramos būrelius ir mėgsta vaidinti, nes vaikai, dalyvaujantys festivalyje kartu su mokytojais ar auklėtojais stato mini spektakliukus. Visoms klasėms po susitikimo buvo padovanoti labdaros ir paramos fondo išleisti knygelių rinkiniai.

Pasibaigus progimnazijos renginiams, fondo „Švieskime vaikus“ direktorė Jolanta Zigmantienė pasveikino šventėje dalyvavusius svečius, padėkojo jiems ir įteikė dovanas ne vien tik šv. Kristoforo progimnazijai, bet ir svečiams, atvykusiems iš Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos.

Taip pat skaitykite

Meniu