Lietuviškų knygų bibliotekėlė Belgijoje

Lietuviškų knygų bibliotekėlė Belgijoje jau laukia savo skaitytojų.

Knygnešio dieną Lietuvių kultūros centras skelbia vaikų bibliotekėlės atidarymą.

Pirmosios knygutės – dovanos – atkeliavo iš labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“, kurio steigėjai yra A.Mamontovas ir R.Karbauskis. AČIŪ !!! Šio fondo misija – aprūpinti bibliotekas, mokyklas, darželius geriausiomis lietuvių autorių knygomis vaikams. Mums dovanotos knygutės jau kruopščiai pažymėtos pavasarišku žaliu antspaudu ir suguldytos į „mobiliosios bibliotekos“ dėžutes ant ratukų…

Skaityti visą straipsnį: https://lietcentras.wordpress.com/2015/03/16/lietuvisku-knygu-bibliotekele-jau-laukia-savo-skaitytoju/

O visai netrukus dar viena knygų siunta mūsų biblioteką papildys iš laimėto projekto lėšų.

Nuo šiol lituanistinės mokyklėlės darbo sekmadieniais 10val.-12val. biblioteka lauks ne tik mažųjų skaitytojų, bet ir tėvelių savanorių, kurie pabudėtų 2val. ir užregistruotų išduodamas į namus knygutes. Norinčius mums padėti kviečiame registruotis el.paštu liet.centras@gmail.com nurodant Jums tinkančią datą.

Bibliotekoje apsilankyti gali ir tie vaikai, kurie nelanko lituanistinės mokyklos. Knygos į namus bus išduodamos skaitytojams kelioms savaitėms palikus 10 eurų užstatą.

Kovo 16d. Lietuvoje minima kaip Knygnešio diena, o mes kviečiame Jus ir šiandien pabūti knygnešiais Lietuvių kultūros centro vaikų bibliotekai dovanojant VIENĄ KNYGĄ. Šitaip kartu sukursime nuostabią lietuviškų knygų biblioteką savo vaikams. Beje, galima dovanoti ir DVD vaizdo bei CD garso įrašus.

Malonaus skaitymo!

Taip pat skaitykite

Meniu