„Kas nutiko susitikus“ – Panemunės pagrindinėje mokykloje

Kas nutiko susitikus žino tik tie, kurie 2016 metų balandžio 13 dieną Alytaus Panemunės pagrindinėje mokykloje...

Panemunės pagrindinės mokyklos info.

2016-04-15

Kas nutiko susitikus žino tik tie, kurie 2016 metų balandžio 13 dieną Alytaus Panemunės pagrindinėje mokykloje dalyvavo susitikime su labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktore Jolanta Zigmantiene, eilėraščių knygos „Kas nutiko susitikus“ autore Ieva Kapt ir dailininke Vaida Jankūnaite.

Panemunės pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai jaukiai praleido pamoką kalbėdamiesi apie knygas, skaitymą, draugystę ir kitus dalykus. Viešnios stebino paprastumu, jautriu požiūriu į pasaulį, grožio pajautimu ir nuoširdumu.

Skaitinėdami eilėraščius, mokiniai keliavo metų laikais. Eilėraščiai dvelkė šiltu vėju, skrydžiais, mišku, žiedais, anyžiais, žievelėmis, chalva. Gyvenimas eilėse mainėsi spalvomis, tryško džiaugsmu.

Knygoje veikėjai bendrauja jausmais, kalbasi apie tai, kas gražu, kas liūdina. Viešnios mielai pasakojo knygelės atsiradimo istoriją, kūrybinius sumanymus, atradimus ir džiaugsmus.

Knygelės dailininkė – buvusi autorės bendramokslė. Kūrėjos džiaugėsi bendru kūrybiniu darbu ir jo sėkme, dalyvavusieji – susitikimu, gautomis dovanomis. Kūrėjos atsisveikino dalindamos linkėjimus ir autografus dovanotose knygelėse.

Taip pat skaitykite

Meniu