Jauki popietė pas vyturiukus

Trečiųjų ir ketvirtųjų klasių mokiniai susitiko su rašytoja Gintare Adomaityte.

Informacija iš: http://www.vyturio.vilnius.lm.lt

Spalio 21 d., penktadienį, 12.00 val. mokyklos salėje trečiųjų ir ketvirtųjų klasių mokiniai susitiko su rašytoja Gintare Adomaityte bei labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktore Jolanta Zigmantiene (fondo steigėjai Andrius Mamontovas ir Ramūnas Karbauskis).

Nuotraukoje iš dešinės: Gintarė Adomaitytė ir Jolanta Zigmantienė.

 

Renginį vedė Ugdymo skyriaus vedėja Rasa Adomavičienė ir mokytoja Danutė Rulevičiūtė. Susitikimo metu G. Adomaitytė kalbėjo, kad rašyti paskatino knygų skaitymas, papasakojo apie tai, kad dar vaikystėje pradėjo kurti pasakas ir rašo iki šiol. Įkvėpimo semiasi iš muzikos, gamtos, žmonių pasakojimų. Autorė atidžiai klausėsi mokinių, kurie skaitė ištraukas iš knygos „Vėjų miesto pasakos“, pristatė naujausią savo knygą „Žaliojo namo paslaptis“ ir paskaitė vaikams.

Renginio dalyviams buvo įdomu sužinoti apie autorės laisvalaikį, mėgiamus rašytojus, knygų rašymo meną, svajones. G. Adomaitytė šiltai bendravo su vaikais, atsakė į klausimus.
Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorė Jolanta Zigmantienė pristatė fondo veiklą, bei padovanojo vaikams ir mokyklos bibliotekai G. Adomaitytės knygų, o rašytoja noriai dalijo autografus.

Taip pat skaitykite

Meniu